Oferta

Strzelanie z łuku w Warszawie to zawsze dobra opcja na niestandardowe spędzenie wolnego czasu w mieście. Relaks na świeżym powietrzu, rywalizacja ze znajomymi, dobra zabawa w rodzinnym gronie, a potem integracja przy ognisku. Realizujemy również imprezy wyjazdowe. Wybierz opcję najlepszą dla siebie.

Strzelanie indywidualne lub w grupach

cel 3D, strzały, strzelanie z łukuUżytkownicy Ścieżki mogą strzelać indywidualnie, ćwicząc koordynację ruchów, koncentrację uwagi, a jednocześnie odreagować stres, świetnie się bawiąc.
Chętni do podejmowania wyzwań mogą sprawdzić swoje umiejętności w porównaniu do przyjaciół, rodziny czy kolegów z pracy. Strzelanie w grupach buduje przede wszystkim pewność siebie i odporność na stres w obliczu przyjacielskiej, ale zawsze konkurencji.

Wstęp na strzelnicę łuczniczą z własnym sprzętem to tylko 30 zł. Na miejscu można również wypożyczyć kompletny zestaw łuczniczy za 10 zł. Cena zawiera krótki instruktaż. Dodatkowo można wynająć indywidualnego instruktora w cenie 150 zł za 2h.
Pakiet rodzinny– wstęp i wypożyczenie sprzętu dla dziecka, jeśli przynajmniej jeden z rodziców również strzela, to koszt jedynie 35 zł.
Karnet 5 wejść w dowolnym terminie z wyjątkiem godzin zarezerwowanych na imprezy okolicznościowe i wydarzenia firmowe w cenie 120 zł. Karnet jest przeznaczony wyłącznie dla osób z własnym sprzętem.
Zniżki dla uczniów i studentów– wejście i wypożyczenie sprzętu w cenie 35 zł dla grup od 4 osób.

Imprezy dla firm

Szkoleniestrzelanie z łuku, Warszawa

Wydarzenie rozpoczyna się częścią szkoleniową, która w zależności od liczby uczestników trwa od 1 do 2 godzin. Szkolenie obejmuje zasady bezpieczeństwa, podstawy posługiwania się łukiem, przyjmowanie właściwej podstawy oraz strzelanie do tarcz. Sprzęt jest indywidualnie dobierany do możliwości i siły każdej z osób. 

Strzelanie

Następnie każdy może sprawdzić nabyte umiejętności na ścieżce łuczniczej. Uczestnicy w grupach 3-5 osobowych podejmują wyzwanie zdobycia jak największej ilości punktów strzelając do figur zwierząt 3D. Jedną z możliwości jest przygotowanie zorganizowanych zawodów (mini turniej, golf łuczniczy, polowanie 2D i inne). Ponad to dostępna jest też opcja personalizacji celów do których strzelają łucznicy (symbole, rysunki, zdjęcia). W rezultacie każdy znajdzie coś dla siebie.

Ognisko (opcjonalnie)
strzelanie z łuku, Fort Blizne, Warszawa

Po zakończeniu części sportowej zaczyna się część rozrywkowa. Na terenie Fortu Blizne na uczestników czeka integracja przy ognisku lub grillu. Zapewniamy miejsce i niezbędny sprzęt. Na życzenie klienta dostarczamy też artykuły spożywcze i napoje.
Zależnie od wybranych opcji i ilości osób, cena jest ustalana indywidualnie, korzystnie dla klienta.

Imprezy okolicznościowe

integracja przy ognisku, WarsawaMiłośnicy przygód i niecodziennych wrażeń mogą zaprosić swoich przyjaciół i rodzinę do świętowania w starym forcie i nauczyć się czegoś nowego. Każda okazja jest dobra: urodziny, imieniny, awans, wieczór panieński/ kawalerski czy cokolwiek innego.

Część sportowa

Najpierw zaczynamy od krótkiego szkolenia z łucznictwa i zasad bezpieczeństwa, potem następuje część treningowa czyli strzelanie do tarcz. Kolejno chętni przechodzą na Ścieżkę Łuczniczą i indywidualnie lub w grupach strzelają do figur zwierząt 3D. Opcjonalnie na Ścieżce Łuczniczej możemy zorganizować zawody (mini turniej, golf łuczniczy, polowanie 2D i inne). Możliwa jest też personalizacja celów do których strzelają łucznicy (symbole, rysunki, zdjęcia).

Część integracyjna

Po zakończeniu części sportowej uczestnicy imprezy wspólnie świętują przy ognisku. Na życzenie klienta dostarczamy także artykuły spożywcze i napoje. Goście mogą tradycyjnie upiec kiełbaskę, pośpiewać przy gitarze i pobawić się do białego rana.
Zależnie od wybranych opcji i ilości osób cenę ustalamy indywidualnie, korzystnie dla klienta.

Kurs łuczniczy

Wprowadzenie

Część teoretyczna kursu obejmuje wykład dotyczący podstaw łucznictwa tradycyjnego. Omawiane są zagadnienia związane ze strzelaniem, obchodzenie się z łukiem oraz zasady bezpieczeństwa i przechowywania sprzętu. W części praktycznej uczestnicy uczą się zakładać i zdejmować cięciwę, przybierać postawę strzelecką, poznają kilka sposobów strzelania z łuku i metody celowania.

Trening

W części treningowej szczególny nacisk kładziemy na celność i technikę strzelecką. Instruktorzy indywidualnie doradzają każdemu uczestnikowi w doborze łuku i strzał oraz uczą regulacji sprzętu łuczniczego.
tarcza strzałyNastępnie każda z osób pod kontrolą instruktora strzela do tarczy o średnicy 80cm z różnych odległości. Korygowane są błędy w postawie i technice strzeleckiej, a co najważniejsze uczestnicy utrwalają istotną w łucznictwie powtarzalność zachowań i pamięć mięśniową.
Cena kursu to 300 zł. W zajęciach może brać udział jednorazowo 5-10 osób.

Przed przybyciem na Ścieżkę Łuczniczą prosimy o wcześniejszy kontakt: 608701134, facebooka.com/sciezka3D, sciezka3d@gmail.com .